Specjalista ds. sprzedaży

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi
  • Kompleksowe prowadzenie procesu sprzedaży poprzez spotkania z Klientem, rozmowy telefoniczne, maile i/lub online.
  • Negocjacje z zachowaniem najwyższego poziomu wsparcia Klientów w rozwoju ich biznesu
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Utrzymywanie i rozwój bazy Klientów
  • Bieżąca analiza oraz monitoring rynku branży IT
  • Przygotowywanie prezentacji systemu na spotkania handlowe
  • Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych z użycie systemu CRM.
  • Dbałość o komunikację między Klientami a wewnętrznym zespołem naszego systemu, szczególnie pod kątem rozwiązywania problemów, poszukiwania rozwiązań, itp.
  • Pozostawanie głównym punktem kontaktu dla klienta, we wszelkich sprawach wykraczających poza bieżącą obsługę zgłoszeń realizowanych przez BOK

Co sprzedajemy

  • Usługę typu SAAS w pakietach po 197, 497, 997 netto / rok
  • Produkt fizyczny komplementarny do usługi SAAS (297 – 397netto)
  • Dodatkowe usługi według potrzeb Klienta (miesięczne lub roczne)

Wymagania

  • Lubisz kontakt telefoniczny z drugim człowiekiem

  • Nie boisz się i sprzedawałeś już kiedyś - doświadczenie w telefonicznym pozyskiwaniu i utrzymaniu Klienta minimum rok

  • Posiadasz ambicję i determinację, aby wykręcać coraz to lepsze wyniki

  • Jesteś osobą zorganizowaną

  • Jesteś otwarty na naukę nowych rzeczy

  • Swobodnie posługujesz się w codziennej pracy komputerem

  • Umiesz słuchać klienta i jesteś nastawiony na jego rozwój

  • Płynnie posługujesz się językiem polskim

Mile widziane

  • Znajomość rynku IT, szczególnie pod kątem B2B

  • Doświadczenie w umawianiu spotkań w branży B2B

  • Znajomość technik negocjacyjnych, oraz psychologicznych aspektów decyzji zakupowych Klienta

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie, 3 m-c umowa zlecenie lub B2B, potem B2B, UOP, UZ
  • Dodatkowa premia za efekty. Nie ma górnego limitu premii - im więcej klientów pozyskasz, tym więcej zarobisz.
  • Umowę zlecenie bądź B2B
  • Jeżeli czujesz, że musisz trochę zmienić klimat to niezależnie od typu umowy mamy dla Ciebie płatne wolne dni
  • Luźną, niekorporacyjną atmosferę w biurze
  • Płaską strukturę organizacyjną i wpływ na rozwój firmy
  • W przypadku B2B zapewniamy obsługę księgową