Projekty graficzne

Projekt Ulotki

  Projektowanie ulotek - Rzeszów

  PULAWSKI - Oferta
  PULAWSKI
  PULAWSKI
  Profesjonalny projekt ulotki

  Projekt graficzny ulotki

  Ulotki to najłatwiejszy i jednocześnie bardzo skuteczny, a jednocześnie niedoceniany sposób na reklamę Twojej firmy. Ich kształt, kolorystyka, treść, wykonanie i sposób dystrybucji decydują o ich sukcesie marketingowym oraz o tym, że przekazywana przez nie informacja  nie ginie po prostu w morzu innych komunikatów, ale czy skutecznie dotrze do klienta.

  Projekt graficzny ulotki składanej

  Ulotka to ogólne narzędzie reklamowe i informacyjne dotyczące Twoich produktów i usług. Często jednak konieczne jest przedstawienie oferty w sposób kompletny. Jednostronicowa ulotka byłaby bałaganem i  nie wyglądałaby atrakcyjnie w druku. W takich przypadkach najbardziej odpowiednia jest ulotka składana -  to idealny format, jeśli jako dostawca różnych usług chcesz poinformować o całej ofercie.

  Oferujemy projekt ulotki składanej w różnych wariantach: składane na pół, składane w "C", składane w "Z", składane w okienko, składane w mapę lub składane w harmonijkę.

  Projekt ulotki dla firm
  Elegancki projekt ulotki

  Projekt graficzny ulotki premium

  Chcesz aby Twój przekaz się wyróżniał? Zleć nam wykonanie projektu ulotki premium. Wybierz spośród gamy dostępnych uszlachetnień, takich jak: laminowanie folią matową, folią połyskliwą lub folią soft touch; kolorowe folie wybiórcze, lakier wypukły UV 3D. Możesz wybrać z następujących kolorów folii: złota, srebrna, czerwona, miedziana, różowo-złota lub holograficzna.

  Jak powstaje projekt graficzny ulotki?

  1. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę na usługi graficzne,
  2. Po akceptacji oferty, przyjmujemy zlecenie na wykonanie projektu ulotki,
  3. Analizujemy potrzeby względem projektu ulotki i przygotowujemy wspólnie brief - decydujesz, czy interesuje Cię ulotka standardowa, ulotka składana czy może ulotka premium,
  4. Przygotowujemy projekt graficzny:
   • Modyfikujemy, nanosimy poprawki według Państwa sugestii,
   • Przesyłamy wizualizację do Państwa wglądu,
   • Opracowujemy projekt do druku,
   • Przygotowujemy ulotkę w wersji PDF,
   • Pakiet plików wysyłamy na adres e-mail lub udostępniamy na naszej platformie pliki.pulawski.eu.
  Projektowanie ulotek standardowych i premium
  Projekty ulotek na targi

  Specyfikacja techniczna projektu ulotki

  Ulotki przygotowujemy w popularnych formatach A6 (148 x 105 mm), A5 (210 x 148 mm), A4 (297 x 210 mm) oraz DL (210 x 99 mm) w przestrzeni kolorystycznej CMYK. Oferujemy gotowy projekt w formacie PDF, EPS oraz JPG.

  Sprawdź również ile kosztuje Projekt Ulotki - Cennik.

  Wydruk ulotki w naszej drukarni

  Klienci dla których zrealizowaliśmy projekt ulotki, zamówili również wydruk w naszej drukarni internetowej drukujreklame.pl.

  Dla Klientów, którzy skorzystali z naszego studia graficznego oferujemy rabat na 15%. Drukując za naszym pośrednictwem, masz pewność, iż otrzymasz produkt zgodny z zamówieniem.

  Drukarnia internetowa - wydruk ulotek
  Projektowanie ulotek w studiu graficznym w Rzeszowie

  Studio graficzne

  Nasza agencja posiada własne studio graficzne, w którym wykonujemy prace graficzne i projektowe. Nasze projekty graficzne są spójne z identyfikacją wizualną. Dbamy aby prezentowane treści były ustandaryzowane, w tym tabele, wykresy oraz ilustracje. Zapewniamy profesjonalny skład DTP do druku.
  Obróbka zdjęć, zdjęć produktów, fotografię reklamową  oraz wykonanie zdjęć produktowych w naszym studiu fotografii nadio.eu.

  Zakup zdjęć i grafik na licencji z Adobe Stock

   

  Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić: touch.pulawski.eu.

  Łukasz Puławski

  Zarządzam projektami od 24 lat. Chętnie porozmawiam o Twoim projekcie. Zapraszam do kontaktu.

  Łukasz Puławski

  Project Manager
  Wiadomość została wysłana! Odpowiemy na nią w ciągu jednego dnia roboczego.
  Klikając na przycisk "Wyślij wiadomość" wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez PULAWSKI GROUP Sp. z o.o. w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty handlowej.