Projekty graficzne

Projekt Ulotki

Projektowanie ulotek - Rzeszów

PULAWSKI - Oferta
PULAWSKI
PULAWSKI
Tekst domyślny

Projekt graficzny ulotki

Ulotki to najłatwiejszy i jednocześnie bardzo skuteczny, a jednocześnie niedoceniany sposób na reklamę Twojej firmy. Ich kształt, kolorystyka, treść, wykonanie i sposób dystrybucji decydują o ich sukcesie marketingowym oraz o tym, że przekazywana przez nie informacja  nie ginie po prostu w morzu innych komunikatów, ale czy skutecznie dotrze do klienta.

Projekt graficzny ulotki składanej

Ulotka to ogólne narzędzie reklamowe i informacyjne dotyczące Twoich produktów i usług. Często jednak konieczne jest przedstawienie oferty w sposób kompletny. Jednostronicowa ulotka byłaby bałaganem i  nie wyglądałaby atrakcyjnie w druku. W takich przypadkach najbardziej odpowiednia jest ulotka składana -  to idealny format, jeśli jako dostawca różnych usług chcesz poinformować o całej ofercie.

Oferujemy projekt ulotki składanej w różnych wariantach: składane na pół, składane w "C", składane w "Z", składane w okienko, składane w mapę lub składane w harmonijkę.

Tekst domyślny
Tekst domyślny

Projekt graficzny ulotki premium

Chcesz aby Twój przekaz się wyróżniał? Zleć nam wykonanie projektu ulotki premium. Wybierz spośród gamy dostępnych uszlachetnień, takich jak: laminowanie folią matową, folią połyskliwą lub folią soft touch; kolorowe folie wybiórcze, lakier wypukły UV 3D. Możesz wybrać z następujących kolorów folii: złota, srebrna, czerwona, miedziana, różowo-złota lub holograficzna.

Jak powstaje projekt graficzny ulotki?

 1. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę na usługi graficzne,
 2. Po akceptacji oferty, przyjmujemy zlecenie na wykonanie projektu ulotki,
 3. Analizujemy potrzeby względem projektu ulotki i przygotowujemy wspólnie brief - decydujesz, czy interesuje Cię ulotka standardowa, ulotka składana czy może ulotka premium,
 4. Przygotowujemy projekt graficzny:
  • Modyfikujemy, nanosimy poprawki według Państwa sugestii,
  • Przesyłamy wizualizację do Państwa wglądu,
  • Opracowujemy projekt do druku,
  • Przygotowujemy ulotkę w wersji PDF,
  • Pakiet plików wysyłamy na adres e-mail lub udostępniamy na naszej platformie pliki.pulawski.eu.
Tekst domyślny
Tekst domyślny

Specyfikacja techniczna projektu ulotki

Ulotki przygotowujemy w popularnych formatach A6 (148 x 105 mm), A5 (210 x 148 mm), A4 (297 x 210 mm) oraz DL (210 x 99 mm) w przestrzeni kolorystycznej CMYK. Oferujemy gotowy projekt w formacie PDF, EPS oraz JPG.

Sprawdź również ile kosztuje Projekt Ulotki - Cennik.

Wydruk ulotki w naszej drukarni

Klienci dla których zrealizowaliśmy projekt ulotki, zamówili również wydruk w naszej drukarni internetowej drukujreklame.pl.

Dla Klientów, którzy skorzystali z naszego studia graficznego oferujemy rabat na 15%. Drukując za naszym pośrednictwem, masz pewność, iż otrzymasz produkt zgodny z zamówieniem.

Tekst domyślny
Tekst domyślny

Studio graficzne

Nasza agencja posiada własne studio graficzne, w którym wykonujemy prace graficzne i projektowe. Nasze projekty graficzne są spójne z identyfikacją wizualną. Dbamy aby prezentowane treści były ustandaryzowane, w tym tabele, wykresy oraz ilustracje. Zapewniamy profesjonalny skład DTP do druku.
Obróbka zdjęć, zdjęć produktów, fotografię reklamową  oraz wykonanie zdjęć produktowych w naszym studiu fotografii nadio.eu.

Zakup zdjęć i grafik na licencji z Adobe Stock

 

Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić: touch.pulawski.eu.

Łukasz Puławski

Zarządzam projektami od 24 lat. Chętnie porozmawiam o Twoim projekcie. Zapraszam do kontaktu.

Łukasz Puławski

Project Manager
Wiadomość została wysłana! Odpowiemy na nią w ciągu jednego dnia roboczego.
Klikając na przycisk "Wyślij wiadomość" wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez PULAWSKI GROUP Sp. z o.o. w celach marketingowych.