Identyfikacja wizualna

Projektowanie Logo

Wydobądź esencję swojej marki dzięki przyciągającemu wzrok projektowi logo. Rzeszów, to tutaj powstają projekty logo, które tworzymy w naszym studio grafiki.

Tekst domyślny

Unikalne i niepowtarzalne projekty

W naszej agencji nie tylko kupujesz logo, ale inwestujesz w proces twórczy. Nasz sprawdzony proces projektowania, prowadzony przez nasz utalentowany zespół projektantów, uczynił z nas firmę z doświadczeniem w różnych stylach we wszystkich branżach. 

Nasi projektanci logo, tworzą  w 100% unikalne projekty od podstaw, czego efektem jest niezapomniane arcydzieło, które dumnie reprezentuje tożsamość wizualną  Twojej marki. 

Żadnych skrótów, szablonów ani clipartów!


Jak skonstruowane jest logo?

Logotyp
Słowo składa się z kombinacji słów - logo i typ. obejmuje elementy, które zawierają tekst lub litery, niezależnie od tego, czy jest to nazwa firmy, inicjały (monogramy), czy czasami podpis osoby. Logotyp ma tendencję do promowania rozpoznawalności nazwy i jest kojarzony z bardziej tradycyjnym i formalnym podejściem do brandingu.

Sygnet
Sygnet to element graficzny, który nie jest literą, ani cyfrą znajdującą się wprost w nazwie marki.

Slogan (claim) 
Jest krótkim zdaniem opisującym idee lub misje stojące za daną firmą/marką. 

Tekst domyślny

Konstrukcja i elementy Logo.

Łukasz Puławski

Zarządzam projektami od 24 lat. Chętnie porozmawiam o Twoim projekcie. Zapraszam do kontaktu.

Łukasz Puławski

Project Manager
Wiadomość została wysłana! Odpowiemy na nią w ciągu jednego dnia roboczego.
Klikając na przycisk "Wyślij wiadomość" wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez PULAWSKI GROUP Sp. z o.o. w celach marketingowych.