Projekty graficzne

Projekt Wizytówki

Projekt wizytówki oraz wydruk wykonamy nawet w 3 dni. Cena projektu wizytówki zaczyna się od 100zł. i zależy od wersji pakietu projektowego jaki zostanie wybrany.

PULAWSKI - Oferta
PULAWSKI
PULAWSKI
Tekst domyślny

Projekt graficzny wizytówki standardowej

Chcesz wyróżnić się z tłumu na targach, konferencjach i innych spotkaniach biznesowych? Wizytówki, które mogą świadczyć np. o Twoim profesjonalizmie, mogą okazać się niezawodnym pomocnikiem. Są wygodną i elegancką formą przekazania danych kontaktowych. Nie bądź anonimowy i zdecyduj się na zamówienie wizytówek, które pomogą Ci zdobyć nowych klientów. Wizytówki pracowników będą idealne na przykład dla Twoich przedstawicieli handlowych. Spróbuj wprowadzić te dobre praktyki do swojej firmy i nie czekaj długo na efekty.

Projekt graficzny wizytówki premium

Wysokiej klasy wizytówki przeznaczone są dla biznesmenów, pracowników firm ceniących sobie bardzo dobrą prezencję i prestiż. Niektóre branże wymagają wysokiej jakości wzornictwa, stylu i wysokiej jakości materiałów. Nie oznacza to jednak, że ekskluzywne produkty są zarezerwowane tylko dla wybranych osób. Nawet jeśli prowadzisz małą firmę, możesz wybrać najwyższej jakości materiały drukarskie dla swojej firmy, aby wywrzeć jeszcze lepsze wrażenie na odbiorcach i właścicielach firm.
Każda wizytówka ma ten sam cel, przede wszystkim przedstawienie pełnych danych teleadresowych w eleganckim formacie. Różnica między wizytówkami wysokiej jakości a standardowymi to rodzaj użytych materiałów, estetyka pracy, waga – czyli wrażenie, jakie wizytówka może zrobić na odbiorcy.
Tekst domyślny
Tekst domyślny

Jak powstaje projekt graficzny wizytówki?

 1. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę na usługi graficzne,
 2. Po akceptacji oferty przyjmujemy zlecenie na wykonanie projektu wizytówki,
 3. Analizujemy potrzeby względem projektu wizytówki i przygotowujemy wspólnie brief,
 4. Przygotowujemy projekt graficzny:
  • Modyfikujemy, nanosimy poprawki według Państwa sugestii,
  • Przesyłamy wizualizację do Państwa wglądu,
  • Opracowujemy projekt do druku,
  • Przygotowujemy wizytówki w wersji PDF,
  • Pakiet plików wysyłamy na adres e-mail lub udostępniamy na naszej platformie pliki.pulawski.eu.

Specyfikacja techniczna projektu wizytówki

Wizytówki przygotowujemy w popularnych formatach 85 x 55 mm oraz 90 x 50 mm w przestrzeni kolorystycznej CMYK. Oferujemy gotowy projekt w formacie PDF, EPS oraz JPG.

Sprawdź również ile kosztuje Projekt Wizytówki - Cennik.

Tekst domyślny
Tekst domyślny

Wydruk wizytówek w naszej drukarni

Klienci dla których zrealizowaliśmy projekt wizytówki, zamówili również wydruk w naszej drukarni internetowej drukujreklame.pl.

Dla Klientów, którzy skorzystali z naszego studia graficznego oferujemy rabat na 15%. Drukując za naszym pośrednictwem, masz pewność, iż otrzymasz produkt zgodny z zamówieniem.

Studio graficzne

Nasza agencja posiada własne studio graficzne, w którym wykonujemy prace graficzne i projektowe. Nasze projekty graficzne są spójne z identyfikacją wizualną. Dbamy aby prezentowane treści były zgodne ze standardami, w tym tabele, wykresy oraz ilustracje. Zapewniamy profesjonalny skład DTP do druku.
Obróbka zdjęć, zdjęć produktów, fotografię reklamową  oraz wykonanie zdjęć produktowych w naszym studiu fotografii nadio.eu.

Zakup zdjęć i grafik na licencji z Adobe Stock

 

Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić: touch.pulawski.eu.

Tekst domyślny
Łukasz Puławski

Zarządzam projektami od 24 lat. Chętnie porozmawiam o Twoim projekcie. Zapraszam do kontaktu.

Łukasz Puławski

Project Manager
Wiadomość została wysłana! Odpowiemy na nią w ciągu jednego dnia roboczego.
Klikając na przycisk "Wyślij wiadomość" wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez PULAWSKI GROUP Sp. z o.o. w celach marketingowych.