promocja / przekaz / jakość

Strony promocyjne (landing page)

Chcesz wypromować konkretny produkt lub usługę ? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą stron promocyjnych firmy z Rzeszowa.

 

szukamy-kogos-takiego-jak-ty

Prosty przekaz.
Same konkrety.

Chcąc przedstawić klientom kluczowy produkt/usługę warto stworzyć dla niego indywidualną mikrostronę. Dzięki wyeliminowaniu wszelkich zbędnych elementów strony WWW cała uwaga skupia się na prezentowanym produkcie/usłudze. Potencjalny klient nie musi szukać informacji w zakładkach, ponieważ wszelkie informacje zawarte są na ograniczonym obszarze jednej strony.

Zobacz co już zrealizowaliśmy

CECHY SKUTECZNEJ
STRONY PROMOCYJNEJ.

Ikona Nagłówki

Zachęcający nagłowek

To element najbardziej zwracający uwagę. W tym miejscu musimy podać korzyści, które można uzyskać dzięki tej ofercie.

 

Ikona Nagłówki

Wysokiej jakości zdjęcia

Dobrze dobrane zdjęcia zachęcają do podjęcia akcji przez użytkownika. Zdjęcia słabej jakości lub źle dobrane do przekazu, spowodują zamknięcie strony przez klienta..

Ikona Nagłówki

Dokładne i jednoznaczne opisy

Strona promocyjna ma zachęcić użytkownika do danej akcji, czyli np. zakupu produktu czy usługi. Opis musi być rzetelny i konkretny w przekazie. Użytkownik nie może czuć jakichkolwiek niejasności spowodowanych przez niejednoznaczy opis.

Ikona Nagłówki

Podkreślenie korzyści dla klienta

Na każdej stronie promocyjnej musi znaleść się informacja, jakie dokładnie korzyści odniesie klient po zakupie. Dzięki temu strona promocyjna spełni oczekiwania klienta i zachęci go do skorzystania z oferty.