Projekty graficzne

Wektoryzacja logo. Wektorowanie grafiki. Zamiana logo na wektor.

Usługa przerobienia logo na wektorowe. Cena wektoryzacji logo nie jest wysoka. Otrzymasz obraz w wersji wektorowej. Do wektoryzacji używamy oprogramowania Illustrator .

PULAWSKI - Oferta
PULAWSKI
PULAWSKI
Tekst domyślny

Czym jest wektoryzacja?

Wektoryzacja logo lub innej grafiki to usługa, która tchnie nowe życie w Twoje logo. Otrzymasz jego wersję w krzywych, co pozwala na używanie go na przykład w materiałach drukowanych. Dzięki wektoryzacji logo nie traci ono na jakości przy powiększeniu lub pomniejszeniu. W ten sposób unikniesz zakłóceń obrazu spowodowanych niewyraźnym i słabo widocznym logo. 

Dlaczego warto posiadać logo na krzywych?

Logo to bardzo ważny element graficzny, który znacząco przyczynia się do budowania wizerunku i rozpoznawalności każdej marki. Dlatego umieszczanie go w Internecie lub wykorzystywanie w materiałach drukowanych w formie rastrowej nie jest dobrą praktyką, ponieważ znacznie obniża jakość logo oraz materiałów, w których jest umieszczane. Takich sytuacji można uniknąć stosując wersję wektorową logo. W ramach usługi nie tworzymy nowego logo, a odtwarzamy Twoje obecne logo w wersji gotowej do druku według projektu, jaki nam przekażesz. Po zrealizowaniu zamówienia będziesz miał do dyspozycji wszystkie pliki graficzne, które możesz wykorzystać w przyszłych działaniach marketingowych, np. umieszczając logo na materiałach drukowanych, nie martwiąc się o jakość. Pliki, które od nas otrzymasz po realizacji usługi będą zawierać Twoje logo w wersji wektorowej we wszystkich najpotrzebniejszych rozszerzeniach:

Tekst domyślny
Tekst domyślny

Proces realizacji usługi zmiany logo na wektory.

  • Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy, dostępny na naszej stronie. 
  • Wyślij nam swoje logo w wersji rastrowej. Nie zapomnij, że musisz być właścicielem praw autorskich do logo, które nam prześlesz.
  • Przeprowadzimy wektoryzację logo, które nam przekazałeś. 
  • Wyślemy Ci plik z wizualizacją logo w wersji wektorowej. 
  • Przygotujemy wersję ostateczną Twojego logo w krzywych.
  • Gotowe pliki zostaną wysłane do Ciebie na maila lub umieszczone w naszej chmurze.

Jakość ma znaczenie!

Logo jest używane na co dzień w komunikacji z klientami. Umieszczane są na produktach, opakowaniach oraz wszelkich możliwych materiałach marketingowych.

Nie zawsze jest to logo w dobrej jakości - szczególnie w sytuacji, w której nie posiadasz swojego logo w wersji wektorowej. Usługa wektoryzacji logo jest zatem najlepszym sposobem na rozwiązanie tej sytuacji.

Zamów naszą usługę wektoryzacji i wyślij nam swoje logo - resztę zostaw w naszych rękach. W oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów, stworzymy wektorową wersję Twojego logo. Otrzymasz pliki, które pozwalają Ci kontynuować działania marketingowe bez obaw o jakość Twojego logo. Zmniejszanie lub powiększanie logo nie będzie już powodować jego rozmycia ani pikselizacji. 
Tekst domyślny
Tekst domyślny

Ile kosztuje wektoryzacja logo?

Każdą usługę wektoryzacji logo wyceniamy indywidualnie. Wszystko zależy  od stopnia skomplikowania, kolorystyki, motywów i kształtów logo. Trzeba jednak pamiętać, że to inwestycja jednorazowa.
Łukasz Puławski

Zarządzam projektami od 24 lat. Chętnie porozmawiam o Twoim projekcie. Zapraszam do kontaktu.

Łukasz Puławski

Project Manager
Wiadomość została wysłana! Odpowiemy na nią w ciągu jednego dnia roboczego.
Klikając na przycisk "Wyślij wiadomość" wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez PULAWSKI GROUP Sp. z o.o. w celach marketingowych.