Systemy wystawiennicze

Ramy tekstylne

PULAWSKI - Oferta
PULAWSKI
PULAWSKI
Tekst domyślny

Ramy tekstylne

Ramy tekstylne to świetny sposób na zwrócenie uwagi na Twoją firmę. Tekstylia są tanie i łatwe do wykonania, co czyni je idealnymi dla małych firm.

Projektujemy ramy tekstylne na różne okazje, takie jak spotkania i targi, na których najlepiej zaprezentujesz swoją firmę.

Tekstylia mogą być wykorzystywane na wiele sposobów do promowania Twojej firmy. Ramy tekstylne to jednostronne lub dwustronne banery poliestrowe o różnych rozmiarach, które zawieszane są na specjalnej ramie. Zazwyczaj wiesza się je na ścianach lub umieszcza w dowolnym miejscu, w zależności od tego, czy wybierzesz wiszące, czy stojące ramy tekstylne. Tego typu baner to świetny sposób na reklamę podczas targów, zjazdów i innych dużych imprez, gdzie przestrzeń jest ograniczona, a także element dekoracji każdego punktu reklamowego lub powierzchni wystawienniczej. Ponadto element tekstylny można wymienić natychmiast, bez użycia narzędzi.

Łukasz Puławski

Zarządzam projektami od 24 lat. Chętnie porozmawiam o Twoim projekcie. Zapraszam do kontaktu.

Łukasz Puławski

Project Manager
Wiadomość została wysłana! Odpowiemy na nią w ciągu jednego dnia roboczego.
Klikając na przycisk "Wyślij wiadomość" wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez PULAWSKI GROUP Sp. z o.o. w celach marketingowych.