FAQ

Jak skonfigurować zewnętrzną skrzynkę e-mail w poczcie Thunderbird?

Aby dodać skrzynkę mailową w programie Thunderbird:

  1. Kliknij w ikonę koła zębatego na pasku znajdującym się po lewej stronie okna i wybierz Ustawienia kont. Możesz również wybrać opcję Narzędzia i następnie Konfiguracja kont z  menu w górnej części okna.
  2. Rozwiń listę pod przyciskiem Czynności i wybierz Dodaj konfigurację konta pocztowego.
  3. Wprowadź imię i nazwisko (lub inną nazwę dodawanego konta, np. nazwę firmy), adres e-mail oraz hasło. Zaznacz opcję Zachowaj hasło, aby program automatycznie logował się na Twoją skrzynkę pocztową. W przeciwnym razie będziesz musiał wprowadzać hasło przy każdym uruchomieniu programu. Przejdź dalej przyciskiem Kontynuuj.
  4. Program podejmie próbę automatycznej konfiguracji skrzynki. Po pomyślnym wyszukaniu ustawień wybierz przycisk Gotowe. Skrzynka została pomyślnie skonfigurowana.
  5. W przeciwnym wypadku wybierz opcję Konfiguruj ręcznie i popraw widoczne dane zgodnie z konfiguracją otrzymaną od dostawcy poczty. Możesz też skorzystać z opcji Wykryj ponownie, aby program podjął kolejną próbę automatycznego wyszukania ustawień. Po zakończeniu wprowadzania danych wybierz przycisk Gotowe. Jeżeli dane będą poprawne, konfiguracja zakończy się.
Tekst domyślny
Łukasz Puławski

Zarządzam projektami od 24 lat. Chętnie porozmawiam o Twoim projekcie. Zapraszam do kontaktu.

Łukasz Puławski

Project Manager
Wiadomość została wysłana! Odpowiemy na nią w ciągu jednego dnia roboczego.
Klikając na przycisk "Wyślij wiadomość" wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez PULAWSKI GROUP Sp. z o.o. w celach marketingowych.