FOTOGRAFIA 2D / FOTOGRAFIA 3D / FOTOGRAFIA 360°

Fotografia produktowa

W naszym studio w Rzeszowie wykonamy profesjonalne zdjęcia

Fotografia produktowa

Koniec ze złymi zdjęciami.
Pokażemy to w dobrym świetle.

Czy widujecie Państwo zdjęcia produktów, które samym wyglądem zachęcają do zakupów ? Chcielibyście Państwo mieć takie zdjęcia na swojej stronie www? Zapraszamy do skorzystania z usług naszego studia fotograficznego. Wykonujemy fotografie produktowe 2D jak również fotografie 3D oraz 360 stopni.

Fotografia 360°

Fotografia 3D

SZEŚĆ KROKÓW.
DO UDANEJ WSPÓŁPRACY.

1. Przyjęcie zamówienia

Skontaktuj się z nami - określ która usługa cię interesuje oraz omów przedmiot który chcesz abyśmy sfotografowali.

W tym kroku ustalamy dodatkowo termin realizacji, zakres działań oraz wyceniamy całą usługę.

2. Dostarczanie produktów

W kolejnym kroku należy dostarczyć wybrane produkty do naszego studia w Rzeszowie - osobiście lub za pośrednictwem kuriera - w ustalonym terminie.

3. Realizacja usługi

Po odebraniu produktów przystępujemy do realizacji usługi zgodznie z ustalonym wcześniej harmonogramem. W zależności od zakresu prac, czas realizacji wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

4. Przesłanie plików do akceptacji

Za pomocą poczty elektronicznej przesyłamy podgląd wykonanych zdjęć - jeżeli jesteś zadowolony z rezultatów, otrzymujesz dostęp do Systemu Plików w którym znajdziesz wykonane przez nas zdjęcia w pełnej rozdzielczości, pozwalającej na wykorzystanie ich zarówno w druku jak i w Internecie.

5. Zwrot produktów do klienta

Po pomyślnej akceptacji zdjęć masz 7 dni na odbiór produktów z naszego studia w Rzeszowie. Jeżeli nie odbierzesz ich w tym terminie, zostaną one bezpiecznie zapakowane i wysłane do Ciebie kurierem na Twój koszt.

6. Nawiązanie stałej współpracy

Stała współpraca to również zysk dla Ciebie - na każde następne zlecenie wykonania zdjęć otrzymasz od nas atrakcyjny rabat.