Domeny i hosting

Domeny
 
Domena to twój adres w Internecie - nazwa domeny powinna być przemyślana, kojarzyć się z Tobą, Twoim projektem czy nazwą Twojej firmy. Dynamiczny rozwój rejestrowanych domen na świecie sprawia, iż firmy wchodzące na rynek lub pragnące wdrożyć jakąś markę, uzależniają wybór nazwy od tego, czy domena z analogiczną nazwą jest wolna. Wybór dobrej nazwy domeny staje się coraz trudniejszy. Przykładowo tylko w 2010 roku rejestrowano dziennie w Polsce ok.3000 domen z końcówką .pl. Wśród domen globalnych, największą popularnością cieszą się te z końcówką .com oraz - od lipca 2010 roku - z końcówką .co.
 
Domena to wartość sama w sobie - największe transakcje kupna-sprzedaży  popularnych nazw domen internetowych często sięgają kilku a nawet kilkunastu mln USD. Dobra nazwa domeny gwarantuje łatwe dotarcie potencjalnego odbiorcy do serwisu WWW. Z uwagi na fakt, iż rynek domen generycznych, tj. takich, w których nazwa występuje jako słowo podstawowe, szybko się kurczy, wybór odpowiedniego adresu serwisu WWW ma w dzisiejszych czasach znaczenie kluczowe.
 
Domena to inwestycja w przyszłość - opłacalność tej inwestycji zależy przede wszystkim od wybranej nazwy, długości okresu utrzymywania domeny, od ruchu, jaki generuje przypisana do niej strona WWW oraz od tego, czy zakończona jest popularnym rozszerzeniem (np. .com, .co).
 
 
Hosting
 
Przyjazna obsługa Klienta - jesteśmy otwarci na potrzeby klientów a nasz system zgłoszeń zapewnia, że żaden email nie pozostanie bez odpowiedzi. Działamy błyskawicznie. Infrastruktura - nasze usługi są świadczone w oparciu o najnowszej generacji platformy serwerowe. Gwarantujemy dostępność usług na pozimie 99.9%.